کلینیک زیبایی رزت

شما می‌توانید برای استفاده از خدمات تزریق بوتاکس کلینیک رُزت با شماره تلفن 02144206170 تماس گرفته و یا به صورت حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید. هم‌چنین شما می‌توانید فرم تماس با ما موجود در صفحه را پر کرده و منتظر بمانید تا همکاران ما در کلینیک رُزت با شما تماس گرفته و زمان مناسب برای انجام مشاوره را با شما هماهنگ کنند.

دریافت مشاوره ی اختصاصی

از شر چین و چروک‌های پوست خود خلاص شوید

چرا باید بوتاکس انجام بدم؟؟

 • افزایش اعتماد به نفس
 • خلاص شدن از شر چین و چروک‌های پوست
 • مراقبت از پوست

چرا باید مرکز رزت رو انتخاب کنم؟؟

 • پایین بودن هزینه
 • مشاوره پیش از تزریق
 • محیط کاملا تمیز و بهداشتی
 • تزریق برندهای معتبر
 • تزریق توسط متخصصین زیبایی
 • بدون درد و عوارض

نظرات مشتریان ما

تزریق بوتاکس بدون درد

یکی از راه‌های برقراری ارتباط افراد مختلف با شما توجه به صورت و تلاش برای حدس زدن سن شماست. اگر  خوش‌شانس باشند عدد درست را حدس می‌زنند و شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند؛ یا در بدترین حالت عددی بیشتر می‌گویند و شانس‌شان برای ایجاد ارتباط با شما کمتر می‌شود.

وجود چین و چروک‌های عمیق در صورت شما می‌تواند سن‌تان را بیشتر از آن‌چه که هست نشان دهد و دیگران را به اشتباه بیندازد. با مراجعه به کلینیک رزت و تزریق بوتاکس زیر نظر پزشکان زیبایی، خودتان را از شر چین و چروک‌ها خلاص کنید و از شنیدن عدد مورد علاقه‌تان لذت ببرید. 

تزریق بوتاکس روشی برای رفع چین و چروک ها

صورت انسان ها به دلیل بیماری های مختلف و یا پیری زودرس، دچار چین و چروک هایی می شود. روش های بسیار زیادی برای درمان چین و چروک های صورت وجود دارند که یکی از این روش ها، تزریق بوتاکس است. افرادی که بر روی صورتشان چین و چروک هایی اطراف چشم، گونه، دهان، گردن و پیشانی دارند، می توانند با بوتاکس آن ها را تا حدودی از بین ببرند. اگر صورت شما دچار چین و چروک شده است و از این اتفاق ناراضی هستید، می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی رزت آن ها را برطرف کنید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.

تزریق بوتاکس روشی برای رفع چین و چروک ها

بوتاکس چیست؟

در بوتاکس، نوعی سم به نام بوتولینوم وجود دارد که تزریق آن باعث می شود که عضلات ناحیه ای که بوتاکس تزریق کرده اید، به صورت موقتی فلج می شود. زمانی که این عضلات را به طور موقت فلج می کنید، آن ها حرکت نمی کنند و این کار باعث می شود تا چین و چروک جدیدی به وجود نیاید. کار بوتاکس، فلج کردن عضلات است که باعث بروز مشکلات زیادی مانند چین و چروک افتادگی و غیره نشوند؛ همچنین بوتاکس عمل جوان سازی را بر روی پوست انجام می دهد.

بوتاکس صورت چیست؟

بوتاکس صورت چیست؟

با بالا رفتن افراد، صورت آنها دچار فرورفتگی و چین و چروک هایی می شوند. این افراد می توانند با تزریق این ژل بوتاکس بر روی قسمت هایی مانند گونه، چشم، پیشانی، لب و چانه باعث رفع فرورفتگی و چین و چروک ها شوند. داشتن صورتی صاف و بدون نقص، باعث جوان دیده شدن چهره، ظاهر و استایل شما می شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس درواقع روشی موقتی برای رفع چین و چروک های صورت است. شما می توانید بعد از گذراندن آن دوره، مجددا بوتاکس تزریق کنید.

برخی از عواملی که باعث بروز چین و چروک هایی در صورت شما می شوند، شامل مواردی مانند در معرض نور خورشید قرارگرفتن، مصرف سیگار و دخانیات و همچنین از بین رفتن کلاژن خون می شوند. برای از بین بردن آن ها می توانید با تزریق ژل، فیلر و بوتاکس، چین و چروک هایی که در قسمت های مختلف صورت به وجود آمده اند را از بین ببرید. برای انجام بوتاکس، می توانید به کلینیک زیبایی رزت مراجعه کنید از خدمات فوق العاده ما بهره مند شوید.

معرفی انواع بوتاکس

معرفی انواع بوتاکس

بوتاکس باعث رفع بسیاری از مشکلات و بیماری ها می شود که با تزریق آن به قسمت های موردنظر بدن و صورت می توانید ظاهر و استایل جوان تری برای خود ایجاد کنید؛ همچنین می توانید چین و چروک هایی که در قسمت های مختلف صورت به وجود آمده است را از بین ببرید.

 • اصلاح فرورفتگی چانه: زمانی که شما می خندید، چانه جمع می شود که با تکرار این، اتفاق به مرور زمان می توانید تغییرات آن را ببینید. در این مواقع، می توانید با بوتاکس آن را به حالت قبلی خود و حتی بهتر بازگردانید.
 • اصلاح خطوط بین ابرو: خط های بین ابرو ها، زمانی ایجاد می شود که شما اخم کنید که با تکرار کردن این اخم ها، به مرورزمان خط هایی به وجود می آیند با تزریق بوتاکس می توانید آن ها را از بین ببرید.
 • لیفت ابرو: برای این که چشم و ابرو های شما همیشه در حالت زیبا و کشیده ای قرار داشته باشند و از حالت افتادگی در بیایند، می توانید با بوتاکس آن ها را به سمت بالا لیفت کنید.
 • درمان میگرن: افرادی که به بیماری میگرن مبتلا هستند، بوتاکس تا حدودی بر روند درمان آن ها تأثیر مثبتی می گذارد.
 • بوتاکس دور چشم: برای ازبین بردن خط های دور چشم که بر اثر خنده و اخم به وجود آمده اند، می توانید از بوتاکس استفاده کنید.
 • بوتاکس کل صورت: افرادی هستند که به خاطر بالارفتن سن و دیگر مشکلات و حتی ژنتیکی دچار افتادگی و شل شدگی پوست هستند؛ آن ها می توانند صورت خود را بوتاکس کنند که این کار، به محکم شدن و کشیده شدن صورتشان بسیار کمک می کند.
 • رفع افتادگی دور دهان: بر اثر بالارفتن سن، انسان ها دچار افتادگی صورت و همچنین اطراف دهان می شوند، شما می توانید تا بوتاکس تزریقی، افتادگی ها را تا حدودی برطرف کنید.
 • رفع چین و چروک های گردن: گردن انسان ها به مرور زمان دچار بروز چین و چروک هایی می شود که می توانید با بوتاکس، آن ها را لیفت کنید و از بین ببرید.
 • بوتاکس پیشانی: خط هایی بر اثر اخم و عصبانیت بر روی پیشانی به مرورزمان ایجاد می شوند که شما می توانید از طریق بوتاکس آن ها را از بین ببرید.
 • بوتاکس خنده: افرادی هستند که به صورت ژنتیکی، هنگام خندیدن لثه آنها بیش از حد معلوم می شود. برای درمان آن، می توانند از تزریق بوتاکس انجام دهند.
 • درمان عرق قسمت های مختلف بدن مانند زیر بغل، کف دست، کف پا و صورت

اقدامات قبل از انجام بوتاکس

اقدامات قبل از انجام بوتاکس

برای این که بدانید قبل از انجام بوتاکس باید چه کارهایی را انجام دهید، می توانید به کلینیک زیبایی و پزشک مدنظر خود مراجعه کنید و توصیه های لازم قبل از تزریق را بفهمید؛ همچنین می توانید از آن ها مشورت بگیرید. در ادامه، به برخی از مهمترین اقدامات قبل از انجام بوتاکس اشاره کرده ایم.

 • یک تا دو هفته از مصرف دخانیات و الکل جدا خودداری کنید؛ چون ممکن است بعد از انجام بوتاکس، دچار تورم و کبودی در محل تزریق شوید.
 • اگر از دارو هایی مانند آسپرین استفاده می کنید، مصرف آنها را بین یک تا دو هفته قبل از انجام بوتاکس کاهش دهید؛ چون باعث بروز مشکلاتی مانند خونریزی در حین و بعد از تزریق می شوند.
 • همچنین اگر از دارو های ضدالتهاب استفاده می کنید، طبق دستورات پزشک، آن ها را کاهش دهید؛ زیرا ممکن است بعد از انجام بوتاکس، دچار کبودی در محل تزریق شوید.

روش انجام بوتاکس چگونه است؟

روش انجام بوتاکس چگونه است؟

تزریق بوتاکس بدون جراحی انجام می شود و نیاز به هیچ بخیه و پانسمانی ندارد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر دچار آلرژی و مشکلات دیگر هستید، حتما قبل از تزریق با پزشک خود مشورت کنید؛ همچنین در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی هم نهایت دقت را کنید و مطمئن شوید که پزشک تخصص و مجوز حرفه ای داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی رزت، بوتاکس و دیگر روش های زیباسازی را انجام دهید و از خدمات و امکانات بسیار خوب آن ها بهره مند شوید.

 1. اگر آرایش و مراقبت های پوستی بر روی صورت دارید، قبل از تزریق بوتاکس آن ها را به طور کامل پاک و تمیز کنید.
 2. بعد از آن، پزشک باید مقدار کمی دارو های رقیق کننده خون، مانند آسپرین را به محل هدف تزریق بزند تا در حین تزریق، پوست شما دچار کبودی نشود.
 3. در آخر، باید ژل بوتاکس را به محل موردنظر شما تزریق کند. بعد از حدود یک یا ده روز، نتایج تزریق ژل بوتاکس را در صورت خود مشاهده خواهید کرد.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

افرادی به صورت و بدنشان بوتاکس تزریق می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که بعد از آن، محل تزریق نیاز به مراقبت هایی دارد که اگر آن ها را رعایت نکنید، مشکلاتی در محل تزریق به وجود می آیند. در قسمت زیر، به چند مورد از مراقبت های بعد از بوتاکس اشاره کرده ایم. با دقت آنها را مطالعه و بعد از بوتاکس، اعمال کنید.

 • بعد از تزریق به هیچ عنوان در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • از ماساژدادن و دست زدن به محل تزریق پرهیز کنید.
 • بعد از تزریق سیگار و دخانیات و الکل مصرف نکنید.
 • اگر در صورت تزریق بوتاکس کرده اید، 5 تا 8 ساعت از خوابیدن پرهیز کنید.
 • قبل از تزریق دوش بگیرید؛ چون تا یک روز بعد از آن نباید به حمام بروید.
 • بعد از تزریق از لوازم آرایشی استفاده نکنید؛ چون ممکن است باعث ایجاد عفونت در محل تزریق شود.
 • 7 تا 10 روز ورزش هایی که ممکن است به صورت فشار بیاورند را انجام ندهید.

آیا بوتاکس عوارض دارد؟

افرادی که روش های زیباسازی مانند بوتاکس، تزریق ژل، فیلر و سایر شیوه های این چنینی را انجام می دهند، باید به این نکته توجه داشته باشند که هر روشی عوارضی را به همراه دارد. عمل بوتاکس برای رفع چین و چروک ها، روشی بدون خطر و عدم نیاز به عمل جراحی، زخم و بخیه است. افرادی که پوست صورتشان دچار چین و چروک و افتادگی شده، می توانند از این روش فوق العاده استفاده کنند. عوارض محدود بوتاکس هم به دلیل واردشدن سوزن به داخل پوست بوده که کاملا طبیعی است. در قسمت زیر، برخی از عوارض بوتاکس را نام برده ایم.

یکی از شایع ترین عوارض آن، کبودی و تورم است و نهایتا بعد از گذشت 24 ساعت الی 48 ساعت، برطرف می شود. نکته بسیار مهمی که از این نظر باید بدانید، این است که میزان عوارض بوتاکس تا حد زیادی به پزشک و کلینیک انتخابی شما بستگی دارد. پس در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی دقت کنید؛ زیرا اگر تزریق شما به درستی انجام نشود، دچار مشکلاتی مانند افتادگی پلک خواهید شد. کلینیک زیبایی رزت با پزشکان با تجربه و با سابقه درخشان، انتخاب مناسبی و درستی برای تزریق بوتاکس است.

بهترین زمان برای تزریق بوتاکس

با توجه به تأیید FDA، افراد 18 سال به بالا می توانند از بوتاکس در صورت و بدن خود استفاده کنند؛ اما باتوجه به آمار های به دست آمده، انسان ها بوتاکس را از سن 30 سالی به بعد به خاطر ایجاد چین و چروک های اولیه در صورتشان انجام می دهند. بسیاری از افراد در سراسر جهان از بوتاکس به عنوان پیشگیری از چین و چروک ها استفاده می کنند، اما برخی از مردم هم هستند که بوتاکس را برای درمان انجام می دهند؛ همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

از طرف دیگر، همه افراد نمی توانند از این روش استفاده کنند. زیرا بوتاکس در این افراد نه تنها سودی ندارد، بلکه می تواند باعث بروز مشکلات بیشتری شود. در قسمت زیر، به افرادی که نباید از بوتاکس استفاده کنند، اشاره شده است. پس اگر جزو یکی از گروه های زیر هستید، بهتر است روند تزریق بوتاکس را برای بعد از برطرف شدن شرایط زیر، به تعویق بیندازید.

 • جوانان زیر 18 سال
 • خانم های باردار
 • خانم های شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای و خاص
 • بیماران مبتلا به اختلالات کلیوی

ماندگاری بوتاکس تا چه مدت است؟

ماندگاری بوتاکس تا چه مدت است؟

همان طور که در قسمت های قبل گفته شد، سمی به نام بوتولینوم در بوتاکس وجود دارد که عضلاتی که همیشه در حال حرکت هستند و باعث بروز چین و چروک هایی می شوند را فلج می کند. افرادی که بوتاکس تزریق می کنند، نتیجه اش را بین 1 تا 2 روز می بینند، اما نتیجه نهایی بعد گذشت 7 تا 10 روز معلوم می شود. ماندگاری بوتاکس در صورت حدودا بین 3 تا 6 ما دوام دارد؛ البته به این نکته توجه داشته باشید که ماندگاری تزریق بوتاکس در هر فردی متفاوت است.

چه بیماری هایی از طریق تزریق بوتاکس درمان می شوند؟

چه بیماری هایی از طریق تزریق بوتاکس درمان می شوند؟

شاید برای اولین بار شنیده باشید که از طریق بوتاکس می شود برخی از بیماری هایی که ربطی به زیبایی صورت و اندام ندارند را هم درمان کرد. این کار بدون هیچ عمل جراحی، بخیه و یا زخمی انجام می شود. در ادامه، برخی از بیماری هایی را که از طریق بوتاکس درمان می شوند را برسی می کنیم.

 • درمان سردرد های ناشی از میگرن: کسانی که به بیماری میگرن دچار هستند، می توانند از طریق بوتاکس، عضلاتی که مدام در حال حرکت هستند و شما را دچار درد های میگرنی و حملات عصبی می کنند، کاهش دهد.
 • درمان مشکلات مثانه: بوتاکس باعث می شود که عضلات مثانه شل شوند و همچنین انقباضاتی که کنترل آن ها از دست شما خارج شده است را کاهش می دهد.
 • کاهش درد مفصل ها: افرادی که درد در ناحیه مفاصل و اطراف آن دارند، با تزریق بوتاکس می توانند این درد را تسکین دهند.
 • بهبود بیماران مغز و اعصاب: کسانی که به خاطر سکته مغزی، نمی توانند حرکت کنند، با انجام بوتاکس در پاها و یا دست ها تا 30% بهبود پیدا می کنند. سم بوتولینوم، باعث مسدودی سیگنال های شیمیایی می شود. وقتی این سیگنال ها مسدود شوند، ماهیچه هایی که منقبض شده اند هم حرکت می کنند.
 • درمان هایپرهیدروزیس با بوتاکس: انسان هایی که در طور روز بیش از حد اندازه عرق می کنند، می توانند از طریق بوتاکس که سم بوتولینوم در آن وجود دارد، تعریق بیش از اندازه خود را کنترل کنند.
 • همچنین با تزریق بوتاکس به درمان گرفتگی اندام های تحتانی و فوقانی، عضلات دست وپا و پلک، کاهش درد زانو و غیره می توان کمک کرد.

هزینه بوتاکس

کسانی که می خواهند بوتاکس انجام دهند، باید به این نکته توجه داشته باشند که هر چه محل هدف بوتاکس بزرگ تر باشد و همچنین چین و چروک های بیشتری هم در آن قسمت وجود داشته باشد، هزینه این عمل بیشتر می شود؛ البته هزینه بوتاکس به برندی که پزشکان برای شما تزریق می کنند هم بستگی دارد. یکی دیگر از عواملی که بر روی هزینه بوتاکس تأثیر می گذارد، پزشکی است که برای شما تزریق را انجام می دهد؛ هر چه پزشک معروف تر و با تجربه تر باشد، دستمزد و هزینه ای که شما باید پرداخت کنید هم بیشتر می شود.

بهترین برند های بوتاکس

بهترین برند های بوتاکس

برخی از بهترین برند های بوتاکس، شامل مواردی مانند دیستون و مصپورت می شوند که بسیار جدید هستند و به شما کمک می کنند تا چین و چروک های صورت خود را درمان کنید. هر دوی این برندها، سعی کرده اند که مواد اضافی که در سم بوتولینوم را حذف کنند که بوتاکسی ایمن و مطمئن تر، در اختیار کسانی که می خواهند بوتاکس تزریق کنند، قرار دهند.

با استفاده از برندهای بوتاکس، شما می توانید علاوه بر بهبود چین و چروک ها در بخش های مختلف بدن، به درمان سردرهای میگرنی خود نیز کمک کنید. پس مطمئن شوید که مرکز موردنظر شما، از برندهای معتبر بوتاکس استفاده می کند. ما در کلینیک زیبایی رزت، از بهترین و باکیفیت ترین برندهای بوتاکس دیستون و مصپورت استفاده می کنیم.

جمع بندی

تزریق بوتاکس یکی از بهترین روش های زیباسازی و جوان سازی صورت است؛ کسانی که صورتشان دچار چین و چروک، شل شدگی و افتادگی شده است، می توانند با انجام بوتاکس، ظاهری زیباتر و جوان تر داشته باشند. در ماده بوتاکس، سمی به نام بوتولینوم وجود دارد که باعث فلج شدن عضلات آن قسمتی که بوتاکس تزریق کرده اید، می شود که این کار، باعث جلوگیری به وجود آمدن چین و چروک ها می شود.

افرادی که می خواهند بوتاکس تزریق کنند، می توانند به کلینیک زیبایی رزت مراجعه کنند تا مطمئن شوند که هیچ عوارضی آنها را تهدید نمی کند و می توانند از ماندگاری بسیار زیاد آن هم لذت ببرند. پس اگر به دنبال روشی برای جوانسازی پوست صورت خود هستید، فقط کافی است که سری به مرکز زیبایی رزت بزنید.