مرکز لیزر تخصصی لیزر موهای زاید رزت

خدمات لیزر موهای زاید شامل:

 • لیزر با استفاده از دستگاه های به روز و جدید
 • بدون درد و عوارض
 • کاملا بهداشتی و زیر نظر پزشک متخصص
 • هزینه مناسب و نتیجه مطلوب

دریافت یک جلسه لیزر رایگان

صرفا جهت اطمینان از بدون درد بودن و جواب دهی دستگاه‌های ما، شما میتوانید بدون هیچ‌ قید و شرطی، یک جلسه لیزر رایگان از ما دریافت کنید.

نظرات مشتریان ما

میخوای پوست صاف و شفاف بدون مو داشته باشی؟

چرا باید لیزر انجام بدم؟؟

 • صرفه جویی تو زمان و هزینه
 • افزایش اعتماد به نفس
 • خلاص شدن از شر موهای زیر پوستی
 • دائمی بودن نتیجه کار
 • روشی مطمئن و بدون درد
 • مراقبت از پوست

چرا باید مرکز رزت رو انتخاب کنم؟؟

 • پایین بودن هزینه
 • استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر با ۳ طول موج
 • محیط کاملا تمیز و بهداشتی
 • استفاده از اپراتور با تجربه
 • لیزر موهای زائد زیر نظر پزشک متخصص
 • بدون درد و عوارض

دریافت یک جلسه لیزر رایگان

صرفا جهت اطمینان از بدون درد بودن و جواب دهی دستگاه‌های ما، شما میتوانید بدون هیچ‌ قید و شرطی، یک جلسه لیزر رایگان از ما دریافت کنید.

لیزر موهای زاید بدون درد

بدون شک بهترین راه برای حذف موهای زائد خانم ها و آقایان، استفاده از روش لیزر موهای زائد است. مزایایی مثل کم‌ترین عارضه، بهترین نتیجه، ماندگاری بالا و حفظ لطافت پوست این روش را به بهترین روش رفع موهای زائد تبدیل کرده است.

مرکز لیزر موهای زائد رزت با داشتن امکاناتی مانند جدیدترین دستگاه لیزر تیتانیوم آیس پلاس ۲۰۲۳ با سه طول موج همزمان الکساندرایت ۸۰۰ نانومتر یا دایود یا آن دی یاگ، این امکان را دارد به تمامی افراد با نوع پوست و مدل مو زائد مختلف، خدمات مناسب با بهترین نتیجه را ارائه کند.

هم‌چنین دستگاه مورد استفاده در مرکز لیزر موهای زائد رزت دارای کولینگ داخلی بوده و کمترین درد را دارد و با طول موج‌های مختلف، بهترین نتیجه را برای شما به همراه دارد به طوری که بعد از جلسه اول تغییرات را احساس می‌کنید.

خدمات لیزر موی زائد رزت توسط اپراتور حرفه‌ای و زیر نظر مستقیم پزشک متخصص انجام شده و با رعایت تمامی نکات بهداشتی و ضد عفونی کردن دستگاه بعد از هر نوبت استفاده انجام می‌شود؛ در کلینیک رزت تعداد شات نامحدود می‌باشد که همین امر در کنار هزینه کمتر، بهترین نتیجه را برای شما به همراه دارد.

بهترین مرکز لیزر غرب تهران

تعرفه لیزر موهای زائد رزت مرزداران

بهترین مرکز لیزر غرب تهران

مرکز لیزر موهای زائد رزت مرزداران

دریافت تعرفه خدمات

برای دریافت لیست قیمت لیزر و سایر خدمات فرم زیر را پر کنید

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد

وجود مو روی نقاط مختلف بدن می تواند یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتی باشد که تقریبا همه افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. به احتمال زیاد هم شما می دانید که لیزر موهای زائد می تواند به عنوان یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن مو در بخش های مختلف بدن در نظر گرفته شود. این روش مزایای بسیار زیادی دارد و در مقایسه با روش های دیگر، ماندگاری خیلی بیشتری دارد. به همین دلیل هم اغلب افراد ترجیح می دهند که به جای روش های دیگر مانند اپیلاسیون و یا شیو کردن، از لیزر استفاده کنند.

چرا لیزر؟

اگر نگاهی به روش های دیگر شیو کردن موهای زائد بیاندازید، متوجه می شوید که هیچ یک از آنها نمی توانند به اندازه لیزر ماندگاری داشته باشند. به عنوان مثال، ممکن است شما تصمیم بگیرید که با تیغ موهای زائد خود را لیزر کنید. در این شرایط، شما می توانید فقط موها را از روی سطح پوست خود جدا کنید و موها به هیچ عنوان از ریشه جدا نمی شوند.

لیزر موهای زائد
در این شرایط، مسلما موها در بازه زمانی خیلی کوتاه تری مجددا رشد می کنند. به عنوان مثال، اغلب کسانی که موهای بدن خود را شیو می کنند، گفته اند که موهایشان نهایتا بعد از یک هفته به طور کامل رشد می کنند.

علاوه بر این که باید بدانید شیو کردن موها با استفاده از تیغ موجب می شود که این بخش های بدن شما تیره تر از سایر قسمت ها شوند. این مسئله هم می تواند یک موضوع آزاردهنده برای خیلی از افراد باشد. علاوه بر تیغ، روش دیگری هم وجود دارد که در آن هم موها از روی سطح پوست جدا می شوند. به احتمال زیاد موقع استفاده از کرم ها و پودرهای موبر، متوجه این امر شده اید.

یکی دیگر از روش هایی که به نسبت از شیو کردن موها با تیغ مناسب تر به نظر می رسد، اپیلاسیون است. در اپیلاسیون، موهای شما با استفاده از موم یا شمع داغ، جدا می شوند و این امر موجب می شود که موها از ریشه کنده شوند. با این حال، اپیلاسیون هیچ تاثیری روی فولیکول های مو نمی گذارد و به همین دلیل هم موها بعد از گذشت یک تا دو هفته، مجددا رشد می کنند.

در مقایسه با هر یک از روش های ذکر شده، لیزر موهای زائد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای همه افراد در نظر گرفته شود. زیرا در این روش، شما می توانید برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید و برای لیزر مجدد، نهایتا باید هر چند ماه یک بار مراجعه کنید. این مسئله موجب می شود که تا حد خیلی زیادی در هزینه و وقت شما صرفه جویی شود. علاوه بر این که با لیزر، تا حدودی بخش های مختلف بدن شما روشن تر می شوند.

لیزر موهای زائد

 

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد دستگاه های مختلفی دارد که مهم ترین عملکرد همه آنها، شناسایی فولیکول های مو و از بین بردن آنهاست. برای انجام این کار، دستگاه لیزر پالس هایی را به سطح پوست وارد می کند که آنها به فولیکول های مو می رسند و روی مو تاثیر می گذارند. از آنجا که فولیکول های مو رنگدانه های زیادی دارند، موها به رنگ تیره دیده می شوند و به همین دلیل هم لیزر می تواند با تشخیص این رنگ ها، آنها را از بین ببرد.

نکته مهمی که باید بدانید تا نحوه عملکرد لیزر موهای زائد را نیز بشناسید، این است که بدن انسان برای رشد مو، گاهی مواقع در فاز استراحت است. لیزر باید زمانی انجام شود که بدن در حالت استراحت نباشد و فولیکول های مو به بیرون آمده باشند. یکی از مهمترین دلایلی هم که موجب شده همه افراد برای رسیدن به نتیجه مطلوب، مجبور باشند چندین جلسه برای لیزر مراجعه کنند هم همین است.

لیزر چند جلسه دارد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که خیلی از افراد درباره لیزر می پرسند، تعداد جلسات آن است. باید بگوییم که تعداد جلسات لیزر به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال، خیلی مهم است که بدانید دستگاه مورد نظر شما تا چه حد مناسب بدن شماست و با استفاده از دستگاه مورد نظر، تا چه حد باید برای لیزر مراجعه کنید. به همین دلیل هم سعی کنید حتما درباره دستگاه لیزر مورد نظر خود اطلاعات به دست بیاورید.

فاکتور دیگری که موجب تفاوت در تعداد جلسات لیزر می شوند، مواردی مانند شرایط بدنی، دانه های فولیکول های مو، نوع پوست و سایر موارد این چنینی هستند. به عنوان مثال، اگر رنگدانه موهای شما تیره باشند، به احتمال خیلی زیاد در بازه زمانی کوتاه تری به نتیجه خواهید رسید. علاوه بر این که باید بدانید لیزر موهای زائد برای موهای ضخیم و کلفت مناسب است. این بدان معنی است که اگر موهای نازک و کرکی دارید، شاید گزینه مناسبی برای لیزر نباشید.

بر اساس این اطلاعات، می توان گفت که به احتمال خیلی زیاد برای از بین بردن موهای خود، باید بین 5 تا 12 جلسه به صورت پی در پی و ماهیانه برای لیزر مراجعه کنید. بعد از گذشت این بازه زمانی، به احتمال زیاد مو در بخش های زیادی از بدن شما رشد نخواهد کرد و در این شرایط، باید فاصله لیزر خود را به هر چند ماه یک بار کاهش دهید.

لیزر موهای زائد

 

انواع دستگاه و طول موج های لیزر

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، نوع دستگاه می تواند تاثیر خیلی زیادی روی میزان جوابدهی لیزر موهای زائد داشته باشد. به همین دلیل هم بهتر است در ابتدا نمونه های مختلف دستگاه های لیزر را بشناسید تا راحت تر بتوانید برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از این طریق اقدام کنید. در این بخش، دستگاه ها و طول موج های مختلف لیزر را نام می بریم و برای شما توضیح می دهیم که هر یک از آنها چه ویژگی های مثبت یا منفی دارند.

IPL

یکی از دستگاه های معمولی که برخی از افراد برای لیزر موهای زائد از آن استفاده می کنند، دستگاه IPL است. البته باید گفت که IPL اصلا دستگاه لیزر نیست و هیچ گونه پالسی ندارد که بتواند فولیکول های مو را از بین ببرد. به همین دلیل هم نمی توانید انتظار داشته باشید که با این دستگاه، موهای زائد بدن خود را در تعداد جلسات کافی از بین ببرید و به هیچ عنوان نمی تواند گزینه مناسبی برای از بین بردن موها باشد.

الکساندرایت

یکی از دستگاه های بسیار مشهور در زمینه از بین بردن موهای زائد، دستگاه لیزر الکساندریت است. البته باید اشاره کنیم که الکساندرایت در واقع طول موج 755 نانومتر است. بنابراین بهتر است به جای دستگاه الکساندرایت، از طول موج الکساندرایت استفاده کنید. مهم ترین ویژگی و مزیت این طول موج، این است که در مقایسه با خیلی از روش های دیگر، کمترین خطر را برای بدن دارد و سریع تر از سایر طول موج‌ها هم موهای زائد را از بین می برد. این دستگاه برای کسانی که پوست روشن دارند، یک گزینه کاملا مناسب است.

دایود

طول موج دیگری که در خیلی از کلینیک های زیبایی برای لیزر موهای زائد وجود دارد، دایود است که طول موجی به اندازه 810 نانومتر دارد. این طول موج نیز مانند دستگاه الکساندرایت، می تواند تأثیر خیلی زیادی روی فولیکول های مو داشته باشد و به همین دلیل هم در حال حاضر، طرفداران خیلی زیادی در ایران دارد. مهمترین تفاوت آن با الکسانداریت، این است که دایود بیشتر برای پوست های تیره کاربرد دارد.

ان دیاگ

موضوع بسیار مهمی که باید درباره لیزر موهای زائد باید بدانید، این است که این روش در استفاده از دستگاه های معمولی، برای افرادی که پوست تیره ای دارند، پیشنهاد می شود و به خوبی روی فولیکول های مو تأثیر می‌گذارد.  ان دیاگ با طول موج 1064 نانومتر، می تواند برای این گونه افراد هم کاملا مناسب باشد و هر کسی که پوست تیره ای داشته باشد، طول موج ان دیاگ برایش مناسب خواهد بود.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم 2023

خبر خوب این است که دستگاهی در ایران وجود دارد که تمام ویژگی های مثبت دستگاه های قبل را دارد و به شما این امکان را می دهد که از تمام طول موج های 755، 810 و 1064 نانومتری آن بهره مند شوید و آن هم دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم 2023 است.

خوب است بدانید که این دستگاه هم اکنون به عنوان بهترین دستگاه در سراسر ایران نیز شناخته می شود و به همین دلیل هم شما می توانید مطمئن باشید که در هر صورت، برایتان مناسب خواهد بود. حتی این دستگاه از دستگاه جدید تیتانیوم هم جدیدتر بوده و قدرت خیلی بیشتری هم دارد.

به علاوه، این دستگاه در مقایسه با روش های دیگر، بهترین بازدهی را برای شما دارد و بعد از گذشت تعداد جلسات مورد نیاز، متوجه تاثیر فوق العاده آن خواهید شد. در مرکز زیبایی رزت، این دستگاه موجود است و شما می توانید مطمئن باشید که در هر شرایطی، می توانید در این مرکز لیزر موهای زائد را انجام داده و از شر آنها خلاص شوید.

لیزر موهای زائد

لیزر برای کدام یک از بخش های بدن مناسب است؟

زمانی که شما بخواهید از روش های دیگر مانند شیو کردن و اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید، به احتمال خیلی زیاد محدودیت های خواهید داشت. به عنوان مثال، ممکن است بدن شما به پودر مو بر حساسیت داشته باشد و نتوانید نقاط حساس بدن خود را با استفاده از این روش شیو کنید.

در مقایسه با لیزر، باید بدانید که این روش می تواند تقریبا برای همه بخش های بدن مناسب باشد و هیچ گونه خطری هم برای بدن شما نخواهد داشت. پس اگر شما هم در هر یک از بخش های بدن خود موهای زائدی دارید، لیزر می تواند کارساز باشد. رایج ترین مناطق بدن که خیلی از افراد برای از بین بردن موهای زائده آن نواحی از لیزر کمک می گیرند، عبارتند از:

 • صورت غالبا برای آقایان (به همراه خط ریش و خط گردن)
 • گردن
 • سینه و کتف (برای آقایان) و شکم
 • زیر بغل
 • دست ها
 • پاها
 • بیکینی
 • گودی کمر

مزایای استفاده از لیزر

لیزر موهای زائد

بر اساس مواردی که پیش از این گفتیم، به احتمال خیلی زیاد متوجه مزایای بسیار زیاد لیزر موهای زائد شده اید. این روش موجب می شود که سرعت رشد موها تا حد خیلی زیادی پایین بیاید و شما تا چندین ماه نیازی نداشته باشید که شیو کنید. علاوه بر این، گفتیم که لیزر موجب می شود که تا حدودی پوست همان نواحی از بدن که لیزر می شوند، چند درجه روشن تر شوند.

زمانی که شما لیزر می کنید، نیازی ندارید که هر هفته تمام بدن خود را شیو کنید و می توانید در سریع ترین زمان ممکن آماده شوید. می توان گفت که صرفه جویی در زمان، یکی از مهم ترین مزایای لیزر است. زمانی که بدن شما مو نداشته باشد و در باشگاه یا مهمانی ها بتوانید هر لباسی که دوست داشته باشید را بپوشید، طبیعتا اعتماد به نفس شما هم افزایش پیدا می کند.

علاوه بر همه این موارد، زمانی که شما به صورت مداوم تمام جلسات لیزر خود را طی می کنید، متوجه می شوید که سرعت رشد موها خیلی پایین تر آمده و نیازی نیست که هر ماه برای لیزر مراجعه کنید. این در حالی است که روش های دیگر برای از بین بردن موها به هیچ عنوان دائمی نیستند. در حالی که شاید خیلی از افراد فکر کنند که لیزر موهای زائد درد دارد، باید به شما بگوییم که این روش هیچ گونه درد و یا عوارض خاصی ندارد و ممکن است فقط احساس سوزش بسیار کمی کنید که کاملا قابل تحمل است.

چه کسانی امکان استفاده از لیزر را دارند؟

لیزر موهای زائد

تقریبا همه افرادی که می خواهند برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود خلاص شوند، می توانند از لیزر استفاده کنند. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، هرچه موهای بدن آنها تیره تر و ضخیم تر باشد، کاندید مناسب تری برای لیزر هستند. زیرا گفتیم که لیزر بیشتر از همه روی فولیکول ها و رنگدانه های مو تاثیر می گذارد. به همین دلیل هم کسانی که موهای تیره و ضخیمی دارند و می خواهند برای همیشه از شر شیو کردن موهای زائد خلاص شوند و بدنی صاف و بدون مو داشته باشند، می توانند از لیزر کمک بگیرند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای لیزر نیستند؟

نکته بسیار مهمی که برای لیزر موهای زائد باید بدانید، این است که برخی از افراد به خاطر داشتن شرایط بدنی مختلف، امکان استفاده از لیزر را نخواهند داشت. مهم ترین کسانی که نباید به هیچ عنوان از لیزر استفاده کنند، عبارتند از:

 • افراد مبتلا به اختلالات هورمونی
 • مصرف کنندگان داروهای خاص
 • مبتلایان بیماری های خاص
 • افراد مبتلا به بیماری های پوستی مثل پیسی
 • خانم های باردار و شیرده

در صورتی که شما هم هر یک از شرایط بالا را داشته باشید، اول از همه باید مطمئن شوید که این شرایط از بین رفته است. به عنوان مثال، اگر به هرگونه بیماری پوستی و یا بیماری های خاص دیگر مبتلا هستید و یا هرگونه داروی هورمونی مصرف می کنید، باید مطمئن شوید که به طور کامل درمان شده اید و یا دیگر نیازی به استفاده از این داروها ندارید. البته قبل از لیزر هم حتما با اپراتور مشورت کرده و شرایط خود را توضیح دهید. خانم های باردار رو هم باید تا پایان دوره بارداری و یا حتی شیردهی خود، فرایند لیزر را به تعویق بیندازند.

آیا لیزر درد دارد؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، لیزر یکی از کم خطرترین روش ها شناخته می شود که به شما کمک می کند تا بدون هیچ احساس هیچ گونه درد شدیدی موهای زائد بدن خود را از بین ببرید. در این روش، زمانی که پالس های نوری به سطح بدن و سپس فولیکول های مو می رسند، ممکن است احساس درد بسیار کمی کنید. این روش هیچ گونه خطری برای هیچ فردی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده، از بهترین دستگاه های لیزر کمک بگیرید.

قیمت هر جلسه لیزر چقدر است؟

قیمت جلسات لیزر هم تا حد خیلی زیادی به دستگاهی بستگی دارد که شما می خواهید از آن استفاده کنید. به علاوه، باید بدانید که قیمت جلسات لیزر برای هر یک از بخش های بدن، متفاوت است و شما باید اول از همه تعیین کنید که می خواهید کدام یک از نواحی بدن خود را لیزر کنید.

ما در مرکز زیبایی رزت، بهترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در این مرکز، قیمت دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم 2023 که یکی از جدیدترین دستگاه ها در ایران به شمار می رود، از خیلی دستگاه های دیگر، بهتر است.

لیزر موهای زائد در مرکز رزت

اگر شما هم قصد لیزر موهای زائد دارید، بهتر است از بهترین مرکز لیزر در تهران کمک بگیرید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن و بدون احساس هیچ گونه درد و عارضه ای، برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود خلاص شوید. مرکز لیزر رزت، یکی از بهترین مراکزی است که به شما کمک می کند تا موهای زائد خود را از بین ببرید.

در این مرکز، از بهترین دستگاه لیزر موجود در ایران، یعنی دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم با طول موج های الکس، دایود و ان دیاگ استفاده می شود. علاوه بر از بین بردن موهای زائد، تا حدودی به روشن تر شدن پوست شما نیز کمک می کند. علاوه بر این، قیمت هر جلسه لیزر در این مرکز نسبت به سایر مراکز لیزر تهران بسیار مقرون و صرفه تر است و شما می توانید با هزینه ای کاملا منطقی، این کار را انجام دهید. در مرکز لیزر رزت، ر موهای زائد توسط بهترین و با تجربه ترین اپراتورها، در محیطی کاملا تمیز و بهداشتی انجام می شود.

دریافت یک جلسه لیزر رایگان

صرفا جهت اطمینان از بدون درد بودن و جواب دهی دستگاه‌های ما، شما میتوانید بدون هیچ‌ قید و شرطی، یک جلسه لیزر رایگان از ما دریافت کنید.

سوالات متداول

یکی از نکاتی که برای به دست آوردن بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد مورد نیاز است، طی کردن تمامی جلسات و کامل کردن دوره است. ممکن است شما بعد از چند جلسه شاهد رفع کامل موهای زائد خود باشید، اما برای آنکه فولیکول‌های موهای شما به طور کامل از بین بروند، باید بین 6 تا 8 جلسه متناسب با نظر پزشک معالج خود، از این روش استفاده کنید.

هم‌چنین بعد از کامل شدن دوره لیزرتان لازم است در سال اول هر سه ماه یکبار و بعد از سال اول تا همیشه، سالی یک تا دو جلسه برای شارژ مجدد لیزر موهای زائد خود به کلینیک مورد نظرتان مراجعه کنید.

برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در اثر استفاده از این روش، بهتر است نکات زیر را بعد از انجام لیزر مو زائد، مدنظر قرار داده و رعایت کنید.

 • قرار نگرفتن در زیر نور مستقیم آفتاب و استفاده از کرم ضد آفتاب.
 • اجتناب از رفتن به سونا و استخر تا سه روز بعد از لیزر.
 • استفاده از پماد زینک بر روی قسمت های حساس و لیزر شده.
 • استفاده از کمپرسور آب سرد.

در مرکز لیزر رزت تمامی امکانات لازم برای انجام لیزر موهای زائد آقایان نیز وجود دارد.

در این مرکز از بهترین دستگاه لیزر موجود در ایران یعنی دستگاه لیزر پلاتینیوم دایود اندیاگ استفاده می‌شود که دارای طول موج های مختلف بوده و بیشترین بازدهی را برای شما به همراه دارد.

شما بعد از گذراندن جلسه اول  لیزرموهای زائدتان تغییرات را مشاهده خواهید کرد؛ اما فراموش نکنید که برای این که فولیکول مو زائد شما کاملا از بین برود، باید جلسات شما طبق نظر پزشک کامل شوند.

از آنجایی که امکان ساخت مجدد فولیکول‌های مو بعد از گذشت زمان وجود دارد و ممکن است تعدادی از موهای زائد دوباره رشد کنند باید جلسات شارژ لیزر به صورت زیر انجام شوند انجام شوند:

 • سال اول هر سه ماه یک جلسه
 • از سال دوم سالی 1 تا 2 جلسه

زیر بغل، دست کامل، پا کامل، بیکینی کامل، گودی کمر، خط ناف، صورت

نکته‌ای که قبل از انجام لیزر موهای زائد باید به آن توجه کنید، آن است که این روش حذف موهای زائد بر روی تمامی افراد تاثیر یکسانی ندارد و در بعضی از موقعیت‌ها نمی‌تواند باعث حذف موهای زائد شما شود.

از جمله مهم‌ترین عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی میزان تاثیرگذاری این روش دارد، رنگ رنگدانه‌های موهای زائد شماست، به طوری که استفاده از روش لیزرموهای زائد بر روی موهای بلوند و قرمز تاثیر نسبتا کمی داشته و بر روی موهای سفید و خاکستری بدون تاثیر است.

از طرف دیگر عوامل دیگری مانند رنگ پوست و ضخامت مو نیز تاثیر مستقیمی بر روی میزان نتیجه‌گیری شما داشتنه باشند به طوری که افراد با پوست روشن و موهای تیره و ضخیم، بیشترین تاثیر را از این روش می‌گیرند.

با وجود محبوبیت این روش درمانی، اما نمی‌توان از آن برای تمامی افراد استفاده کرده و بعضی از افراد با شرایط خاص مجاز به استفاده از این روش برای رفع موهای زائد خود نمی‌باشند. از جمله مهم‌ترین این افراد عبارتند از :

 • افرادی که برنزه کرده و افتاب گرفته‌اند.
 • افراد با بیماری‌های پوستی 
 • کودکان
 • زنان باردار
  بهتر است قبل از انجام هر کاری با پزشک خود مشورت کنید تا از ایجاد هرگونه مشکل، جلوگیری کنید.